הסרת קעקוע – אפשר להתחרט עם הטכנולוגיה של היום!

הסרת קעקועים

אתם בטח זוכרים את ההתלהבות המדהימה של הקעקוע הראשון. התחושה שאתם הולכים ועושים משהו למען עצמכם. משייכים משמעות, משייכים סימבוליות.

יכול להיות שאת הקעקוע הראשון, השני, או אפילו השלישי שלכם עשיתם בגלל מרד נעורים. או אולי אפילו עשיתם כי חשבתם והאמנתם בדברים מסוימים שאתם רוצים שיהיו מקועקעים לכם על העור.

עם הזמן, והשנים שחולפות, שמתם לב שהקעקוע פחות מדבר אליכם. פחות מייצג את מה שאתם. אתם כבר נשואים, עם ילדים, ומתחשק לכם להסיר את הקעקועים שמסמלים את מרד הנעורים, או את הדברים שכיום אתם פחות מאמינים בהם. כיום, עם טכנולוגיה חדשנית אפשר לבצע הסרת קעקוע באופן בריא, איכותי ונוח.

הסרת קעקוע – חלום שהתגשם

הרבה אנשים חולמים על הסרת קעקוע שהם עשו ופשוט התחרטו עליו. או שלא יצא כמו שהם אוהבים. כשאנחנו מקעקעים את העור, העור עובר תהליך שבו הוא מקבל את הפיגמנט של הצבע אל שכבת הדרמיס. זוהי השכבה השניה של העור.

גושי הפיגמנט המוזרקים את העור הם גדולים, ובצבעים שונים. ולכן העור צריך זמן להחלים מהעובדה שצבעו אותו, ופצעו אותו. אם התהליך עובר חלק ללא זיהומים, הצבעים הללו הופכים להיות חלק ממנו, והנה לכם הקעקוע לו ייחלתם.

הסרת קעקוע
הסרת קעקועים

הסרת קעקוע – איך זה קורה?

בתהליך של הסרת קעקוע ישנה אנרגיית לייזר שיוצרת גל על העור, ומאפשרת את פירוק הפיגמנטים הצבעוניים לחלקים קטנטנים שבסוף נפלטים מהגוף דרך מערכת הלימפה.

הצעד הראשון כאן הוא להחליט היכן להסיר את הקעקוע. כאשר אתם כבר מקבלים את הבחירה וודאו שאכן אתם מגיעים אל מקום שעושה זאת באופן רפואי מקצועי ועובד עם אנשי המקצוע המובילים בתחום.

יש לוודא שהמכשור טכנולוגי ואיכותי, הלייזר עבר כמה וכמה גרסאות ומכשירים עד שהגיעו למצב שבו מסירים קעקועים באופן מלא. על המכשירים להיות איכותיים, עמידים, מאושרים על ידי הfda וגם משרד הבריאות הישראלי.

איכות הטיפול תלויה כמובן בכמות הדיור שהוזרק, עומק הקעקוע. וכן, גם הוותק שלו. בכל טיפול מחדש הקעקוע ידהה יותר, עד שהוא יעלם באופן מלא.

לא מעט קעקועים מורכבים ממספר צבעים. לכל צבע יש כמובן את סוג התגובה שלו, ואת סוג הפיגמנט שלו ואי אפשר באמת לתת הבטחה מלאה לסוג ההיעלמות, ולזמן ההיעלמות עד שלא מתחילים לעבוד באופן מלא.

מכשירי הלייזר יודעים להתמודד עם מספר סוגים של דיו ולכן יש צורך לבצע אבחון מלא לפני תחילת התהליך ולראות האם המכשירים והתהליך מתאימים לכם.

בוחרים נכון

כפי שאתם בחרתם את המקעקעים שלכם, ביררתם, ביקשתם המלצות חוות דעת וביקורות טובות. גם כאן מומלץ שתעשו זאת.

כשמדובר על הסרת קעקוע מדובר על תהליך שבו האנשים שעושים אותו חייבים לדעת לעשות זאת באופן מדויק, ייסודי ובהתמחות.

אנחנו מבינים עד כמה הנושא רגיש, עד כמה הוא חשוב לכם, ועד כמה אתם רוצים לעשות זאת באופן מושלם.

ולכן אנחנו בטוחים שנוכל להעניק לכם את הטיפול המקצועי, היסודי והמותאם לכם אישית להסרת קעקועים כך שלא תישארו עם סימן אחד אפילו שאינכם אוהבים על גופכם. כי הביטחון שלכם חשוב לנו.

הסרת קעקועים