הסרת נימים – עולם האסתטיקה במיטבו

טיפולי האסתטיקה השונים כגון הסרת קעקועים קיבלו מודעות רבה בשנים האחרונות, וביניהן גם טיפולי הסרת נימים ברגליים. נימים ברגליים גורמים ללא מעט נשים וגברים להרגיש אי נעימות בעיקר בעונת הקיץ החמה בה מתהלכים בביגוד קצר, ומבקרים תכופות בחוף הים ובבריכות השחיה.

בעבר הטיפול היחיד שהיה קיים עבור הסרת הנימים היה ניתוח מאסיבי, וכולנו הרי יודעים עד כמה ניתוח, כל ניתוח יכול להוות סיכון או תחושה של אי נעימות. כיום בקלות אפשר לטפל בתופעה זו באמצעות טיפולים חדשניים, נוחים ומהירים.

הסרת נימים – זוהי לא גזירת גורל

הצורך בטיפול עבור הסרת נימים ברגליים עולה כאשר הנימים הופכים להיות מאד בולטים, וגורמים לתחושת אי נעימות בסיטואציות אלו ואחרות. הוורידים הבולטים נראים כמו חבלה תכולה המתפתלת מתחת לתאי העור, והם למעשה לא רק בעיה אסתטית.

מדובר בבעיה שעלולה להיות גם רפואית הגורמת לבצקות, לכאבים, לדימומים, דלקות ובחלק מהמקרים גם לפצעים.

היות וישנן שיטות איכותיות מעבר לניתוחים לצורך העלמת נימים ברגליים חשוב להיפגש עם רופאים מומחים לכלי דם על מנת להחליט ביחד על הדרך הטובה ביותר לפתרון הסיטואציה, והמתאימה אישית אליכם.

היות וכל מקרה הוא אינדיבידואלי, אין באמת יכולת לדעת האם התוצאה שנראית על אחרים, תהיה רלוונטית גם אליכם.

בפגישה עם הרופא המומחה תבינו בקלות שנימים בולטים, הם לא גזירת גורל ואפשר להעלימם. עליכם רק לקחת בחשבון שאתם הולכים לתת עדכון על התיק הרפואי שלכם, היסטוריה רפואית.

רגישויות, אלרגיות, שיחות על הליכים רפואיים שכבר עברתם וכל מידע שיאפשר לרופא המומחה עמו אתם מתייעצים לקבל את האינדיקציה המתאימה על מנת שתוכלו לעבור את הטיפול המותאם לכם ביותר.

יכול להיות שהרופא גם יבקש מכם לבצע דופלקס כלי דם, זוהי סריקה שאינה פולשנית והיא מעניקה תמונת מצב על מצבם של הוורידים ברגליים עם אולטרסאונד דופלר חדשני.

הסרת-נימים

הטיפולים הקיימים לצורך הסרת נימים ללא ניתוח

החדשנות הטכנולוגית לא פוסחת על אף תחום, ולכן היא הגיעה במלוא הדרה גם אל עולם האסתטיקה והביאה בשורות איכותיות.

כך גם מי שמעוניין לבצע טיפולים שבעבר אפשר היה רק לחלום עליהם כמו הסרת קעקועים לדוגמא, יכול ליהנות מטיפול שאינו פולשני באמצעות לייזר. ובעבר כלל לא היה נחשב לפרקטי.

בין הטיפולים העיקריים והמבוקשים ביותר עבור הסרת נימים ללא ניתוח הם:

  • טיפול בגלי רדיו

טיפול בגלי רדיו בא לטפל בעצם בווריד הנמצא בין המפשעה לברך. הוא מתבצע באמצעות הרדמת העור באיזור הברך וביצוע חתך קטנטן דרכו מחדירים צנתר לאיזור המפשעה. הצנתר פולט גלי רדיו הגורמים לחום מקומי ובכך מכווצים את דופן הווריד ואוטמים אותו. בסיום הטיפול חובשים את המקום, מלבישים תחבושת אלסטית ומבקשים מהמטופלים לנוע מספר דקות. טיפול זה נמשך פחות מ60 דקות.

  • טיפול לייזר

טיפול בלייזר עבור הסרת נימים בין אם נימים בפנים ובין אם ברגליים נחלק לשני סוגים. ישנו טיפול לוורידים המורחבים מאיזור הברך ועד המפשעה כמו בדומה לטיפול גלי הרדיו וישנו טיפול בלייזר המיועד לוורידים קטנים ושטחיים, הקרויים בשפה המקצועית 'ורידי עכביש'.

גם בטיפולי הלייזר, מסיימים את הטיפול כאשר חובשים את האיזור, מלבישים תחבושות אלסטיות ועל המטופלים לנוע בסוף הטיפול למספר דקות.

הטיפול בלייזר נמשך פחות משעה. סוג הטיפול השני בלייזר ניתן לביצוע אחת לחודש, או אחת לחודשיים, בהתאם למצב האישי של המטופלים ובהנחיית הרופאים.

בבחירת אנשי המקצוע לביצוע הטיפולים עליכם לבחור את הטוב ביותר וללא שום החלטות פזיזות. כשמדובר באסתטיקה, מדובר בבריאות שלכם. העובדה שמדובר בטיפולים אסתטיים לא אומרת שאין סיכונים, או שאתם עלולים לצאת מהטיפולים ללא טעויות.

אתם מפקידים בידיים מקצועיות את החשוב לכם ביותר. וודאו כי אלו אכן אנשי המקצוע הטובים ביותר.

תוכלו לקבל המלצות מחברים, משפחה, אנשים קרובים אחרים עליהם אתם סומכים ובכלל גם לנסות פלטפורמות דיגיטליות לקבלת חוות דעת אותנטיות. ישנן פלטפורמות שגם בודקות ומוודאות את אותנטיות חוות הדעת, מה שמאפשר לכם לקבל חוות דעת אמיתית.

בקשו לשוחח עם לקוחות קודמים, לקוחות הווה, לראות תמונות של לפני ואחרי ולבקש גם לדעת מהם הסיכונים הקיימים בטיפול זה או אחר. הידיעה על הסיכונים חשובה מאד, היות והיא מסייעת להצלחת הטיפול.

הסרת נימים – שאלות ותשובות

  • האם אפשר להסיר גם נגעי עור ללא טיפולים ניתוחיים?

ניתן לבצע גם הסרת נגעים בעור כיום בטיפולים שהם אינם ניתוחיים וליהנות מאיכות חיים גבוהה. חשוב כמובן להתייעץ עם הרופאים המטפלים לפני ביצוע פעולה זו.

  • האם יש תופעות לוואי לאחר הטיפול?

תוכלו לחזור לפעילות מלאה ורגילה לאחר הטיפולים כבר למחרת. יחד עם זאת, הקשיבו היטב להוראות הרופא המטפל והקפידו שהאיזור המטופל יהיה חבוש בהתאם.

  • כמה זמן האיזור צריך להיות חבוש לאחר הטיפול?

על האיזורים המטופלים יש להיות חבושים עד שלושה שבועות ובהתאם להנחיות הרופאים המטפלים.

  • מה מרגישים אחרי הטיפולים?

אחרי הטיפולים אפשר להרגיש מעט בצקות ורגישות למגע. ניתן לקחת גם משככי כאבים ותרופות נוגדות דלקות. לאחר כמה זמן אתם עלולים לראות כתמים חומים על העור שיעלמו לאחר מספר שבועות ואף חודשים.

  • מתי רואים תוצאות אמיתיות?

את התוצאות האמיתיות של הטיפולים עבור הסרת נימים אפשר לראות רק אחרי בין כמה שבועות למספר חודשים. הטיפולים הללו מצריכים סבלנות והמתנה לספיגה מלאה של הנימים הבולטים.

החזרה לשגרה היא כבר ביום למחרת, עם הקפדה על הוראות הרופא וטיפול במקום ברמה האסתטית. אך התוצאות לאחר הורדת התחבושות יראו רק לאחר כמה חודשים טובים.

אם נהנת לקרוא, נשמח שתשתף את המידע:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נושאי המאמר
ליצירת קשר:
מאמרים קשורים:

הצהרת נגישות

אתר hasara מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך

קרא עוד »