נימים בפנים – זה יעבור לכם חלק

עולם האסתטיקה קיבל נקודת מפנה משמעותית מאד בעולם החדשנות והאסתטיקה כשהחדשנות הגיעה גם אל העולם הזה.
טיפולים שבעבר לא היה להם פתרון אסתטי כמו הסרת קעקועים נימים בפנים להסרה שאפשר היה לטפל בהם רק באמצעות ניתוחים או טיפולים פולשניים במיוחד, הפכו להיות הגשמת חלום.
כיום, עם אסתטיקה חדשנית, אפשר ליהנות ממגוון של פתרונות אסתטיים ולגלות עולם חדש, שבו כמעט הכל אפשרי.
אם גם אתם מתעניינים בטיפולים להסרת נימים, זה הולך לעבור לכם חלק.

נימים בפנים – מי אמר שזה לכל החיים? 

הצורך בטיפולים בהם מסירים נימים בפנים הפך עם השנים האחרונות לצורך בסיסי ממש, כאשר אלו הופכים להיות בולטים ואף גורמים לתחושות אי נעימות במגוון של סיטואציות.
כאשר נימים אלו בולטים במיוחד הם עלולים להיראות כמו חבלה. ובעצם, הם בכלל לא בעיה אסתטית כל הזמן, אלא גם עלולים להיות בעיה בריאותית בשלב מסוים כאשר הם גורמים לדלקות, דימומים ולפעמים גם לפצעים.

יש לא מעט שיטות כיום שהן אינן פולשניות או ניתוחיות לצורך הסרת נימים בפנים או אפילו הסרת נימים ברגליים אך על מנת להתאים את השיטה הרלוונטית אליכם, ובהתאמה אישית, יש להיפגש עם רופא מומחה כלי דם לצורך אבחון ראשוני.
ביחד תוכלו להחליט על הפתרון הטוב ביותר לסיטואציה ולגלות איזה טיפול יעניק לכם את התוצאות המקסימליות, ולשביעות רצונכם.

כשאתם נפגשים עם הרופא המומחה שאתם בוחרים על מנת לדון בשיטה המתאימה לכם, כבר תבינו שתופעה של נימים בפנים היא לא לכל החיים, וכמו שאפשר לבצע העלמת נימים ברגליים אפשר גם להסיר את הנימים מאיזור הפנים.

במעמד פגישת הייעוץ הרופא יבקש מכם לבצע דופלקס לכלי הדם. בדיקה זו היא למעשה סריקה לא פולשנית שמעניקה אינדיקציה על המצב של הוורידים ברגליים, באמצעות דופלר חדשני.

נימים-בפנים-שתיים

נימים בפנים – איזה טיפולים קיימים לשם הסרתם?

היתרון המשמעותי של אותה חדשנות טכנולוגית בעולם האסתטיקה מביאה בשורות לכל המעוניינים לבצע טיפולים שבעבר אפשר היה רק לחלום עליהם.
מי למשל חלם על הסרת קעקועים או הסרת צלקות בלייזר כשכל מה שידענו זה שיש דברים שאנחנו עושים על הגוף, והם בלתי הפיכים.

כיום, אפשר ליהנות מטיפולים איכותיים שאינם פולשניים ולבצע הסרת נימים בפנים או כל טיפול אחר שקשור להעלמת צלקות והסרת נימים וליהנות ממגוון אדיר של טיפולי אסתטיקה איכותיים. טיפולים שאינם פולשניים באמצעות לייזר מאפשרים לנו לחזור לשגרה מלאה תוך זמן קצר, ולקבלת תוצאות מקסימליות.

סוגי הטיפולים העיקריים הקיימים הם לרוב:

  • טיפול הסרה לנימים ברגליים באמצעות גלי רדיו

טיפולים באמצעות גלי רדיו מטפלים בוורידים בין המפשעה לברך, ומתבצעים באמצעות הרדמת העור באיזור הברך, תוך ביצוע חתך קטן שדרכו מחדירים צנתר אל אזור המפשעה. הצנתר פולט גלי רדיו שגורמים לחום מקומי וכך הם מכווצים את דופן הווריד.

  • טיפול באמצעות לייזר

זהו טיפול המתאים עבור הסרת נימים בפנים וגם ברגליים והוא נחלק לשני סוגים. הטיפול לחלק המורחב יותר לוורידי הרגליים, והוורידים הקטנים יותר הנקראים גם ורידי עכביש.
טיפול בלייזר הוא לא טיפול ארוך במיוחד, כאשר מסיימים אותו חובשים את האיזור ומלבישים תחבושות.
על המטופל לנוע מספר דקות לאחר סיום הטיפול, ולהגיע להמשך טיפול אחת לחודש, או אחת לחודשיים, בהתאם למה שקבעתם עם הצוות הרפואי.

כשאנחנו בוחרים את הצוות המיומן והמקצועי שיטפל בנו, חשוב שנבחר את הטובים ביותר וללא שום החלטה פזיזה זו או אחרת.
כשאנחנו מדברים על אסטיקה, חשוב שנדע שמדובר גם בבריאות ולא רק טיפולים אסתטיים שאין להם השפעה על הבריאות שלנו.
אתם למעשה מפקידים בידיים מקצועיות את הגוף שלכם, הבריאות שלכם, והביטחון שלכם.
על כן, אסור לכם להתפשר על האיכות הטובה ביותר, המקצועיות הגבוהה ביותר וכמובן גם ההכלה והאנושיות הגבוהים ביותר.

בחירה נכונה תוכלו לעשות באמצעות קבלת המלצות מחברים, ממשפחה, מאנשים קרובים עליהם אתם סומכים וגם מאותן פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות לכם לקבל חוות דעת אותנטית, ואף מוודאת את אותנטיות חוות הדעת.

במקרה הזה, חשוב לשוחח עם לקוחות נוכחיים, לקוחות קודמים, לבקש לראות תמונות של לפני ואחרי ואף לוודא מה הסיכונים הקיימים בטיפול. ידיעה על סיכונים חשובה, ומסייעת גם להצלחת הטיפול ולקבלת תוצאות מקסימליות לשביעות רצונכם.

נימים בפנים – שאלות ותשובות

  • האם חוזרים לפעילות מלאה לאחר הטיפול?

אפשר לחזור לפעילות מלאה לאחר הטיפול כבר למחרת הטיפולים, חשוב להקשיב להנחיות הצוות הרפואי המטפל, ולבצע כל מה שניתן כדי שההחלמה שלכם מהטיפול תהיה מהירה, נוחה ואיכותית.

  • מהי התחושה לאחר הטיפול?

לאחר הטיפולים אתם עלולים להרגיש רגישות למגע, מעט בצקות ואדמומיות עלולה להופיע. אפשר בהחלט לקחת משככי כאבים, תרופות הנוגדות דלקות ולמעשה כל תכשיר שהצוות הרפואי ממליץ לכם.

  • מתי אפשר לראות תוצאות סופיות?

התוצאות הסופיות של הטיפולים מגיעות בין כמה שבועות, לבין מספר חודשים. ללא ספק, יש צורך בסבלנות והמתנה לספיגה מלאה של הטיפול, את החזרה לשגרה תוכלו לבצע כבר ביום למחרת כאשר אתם מקפידים על הוראות הרופא ועל טיפול אסתטי במקום גם ברמה הסטרילית.
חשוב כמובן להקפיד על ההנחיות, להגיע לביקורות הרלוונטיות ולדאוג לבצע את כל הפעולות האפשריות לצורך סיום הטיפול ברמה הגבוהה ביותר.

אם נהנת לקרוא, נשמח שתשתף את המידע:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נושאי המאמר
ליצירת קשר:
מאמרים קשורים:

הצהרת נגישות

אתר hasara מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך

קרא עוד »