נימים ברגליים – זוהי לא גזירת גורל לכל החיים

השנים האחרונות הביאו עמן מודעות גבוהה מאד בכל מה שקשור לטיפולי האסתטיקה, ובתוכה גם מודעות גבוהה לנושא הרגיש של נימים ברגליים הגורמים לגברים ולנשים להרגיש אי נעימות בכל עונה, ובעיקר בעונת הקיץ.

הטיפולים שהיו בעבר הכי רלוונטיים עבור תופעה זו היו ניתוחים מאסיביים להסרת נימים ברגליים, הסרת קעקועים ועוד, שמותירים צלקות או סימנים שונים על העור. אך כיום, הטכנולוגיה החדשנית בעולם האסתטיקה מביאה עמה בשורות נהדרות לכל המבקשים לטפל בתופעה זו, ומאפשרת יופי של טיפולים שיעניקו לכם תחושה נהדרת מבפנים, ומבחוץ.

נימים ברגליים – כדאי לכם לטפל בזה

טיפולי הסרת נימים ברגליים הופכים מבוקשים יותר ויותר ככל שהמודעות הגבוהה לאסתטיקה עולה. ובצדק. מדובר למעשה בנימים שהופכים עם השנים להיות בולטים מאד, ואף גורמים לתחושה של אי נעימות במגוון של סיטואציות. הוורידים הללו הופכים להיות בולטים, ואף נראים כמו חבלה שמתפתחת מתחת לעור.

זוהי בעיה אסתטית שעלולה להוביל לסיטואציות לא נעימות, אך לא רק, אם כי גם לבעיות רפואיות שגורמות לבצקות, לדימומים וגם לכאבים ודלקות. ישנם גם מקרים שאלו גורמים לפצעים המצריכים טיפולים רפואיים מאסיביים.

יש לא מעט שיטות וטיפולים עבור טיפול של הסרת נימים המאפשרים העלמת נימים ברגליים באופן מלא המשפרים את איכות החיים שלכם ברמה משמעותית מאד.

חשוב לזכור שכל מקרה הוא אישי כמובן, תוצאה שנראית על מטופלים אחרים, לאו דווקא תיראה אותו הדבר עליכם כמובן ומומלץ להיפגש לפגישת ייעוץ על מנת להתאים את הטיפול שהכי רלוונטי אליכם ברמה האישית. וזאת על ידי אבחון של מצב רפואי, רקע תרופתי ועוד אלמנטים המשפיעים על ההתאמה האישית.

היות וכיום ישנן שיטות אסתטיות עבור טיפול והסרת נימים ברגליים שהן ללא ניתוחים, חשוב שתיפגשו עם הרופאים הטובים ביותר בתחום ותחליטו ביחד על הטיפול המתאים ביותר.
חשוב להבין שלא מדובר בגזירת גורל לכל החיים, ואפשר כיום להסיר נימים ברגליים ממש כמו שאפשר לבצע הסרת קעקועים או הסרת נגעים עור ללא שום כאבים.

למעשה, הטכנולוגיה עד כדי כך חדשנית שאפשר גם לבצע הסרת נימים בפנים ללא שום התערבות פולשנית. כך שכאשר אתם כבר מגיעים אל פגישת הייעוץ, אל תהססו לשאול את הרופא שבחרתם לשם התהליך את הכל. הוא אמור לדעת להעניק לכם את המענה המלא לכל שאלה תהייה ודאגה.
במהלך הפגישה יכול מאד להיות שהרופא יבקש מכם לבצע סריקות לכלי הדם על מנת לקבל אינדיקציה על מצב הוורידים, באמצעות אולטראסאונד דופלר חדשני ונוח.

נימים-ברגליים

נימים ברגליים – אילו טיפולים קיימים?

לא סתם הטיפולים שאינם פולשניים ומתקדמים ברמה הטכנולוגית החדשנית בעולם האסתטיקה הפכו למבוקשים מאד, הם הופכים את כל התהליך להרבה יותר קל ונוח גם ברמת ההחלמה, וגם ברמת הטיפול עצמו:

  • טיפול בלייזר – טיפולים בלייזר עבור הסרת נימים ברגליים נחלקים לשני סוגים עיקריים. טיפול לוורידים מורחבים מאיזור המפשעה ועד הברך וטיפולים בלייזר עבור וורידים קטנים ושטחיים, ורידי העכביש.
    סיום הטיפול הוא עם חבישת האיזור בחבישה אלסטית ותנועה של מספר דקות של המטופל. הטיפול נמשך פחות משעה ואפשר לבצע אותו אחת לחודשיים או לחודש, וזאת בהתאם להתאמה האישית בהנחיית הרופא המטפל.
  • טיפול באמצעות גלי רדיו – גלי רדיו באים לטפל בוורידים הנמצאים בין הברך למפשעה. הטיפול נעשה דרך הרדמת העור בברך ואף ביצוע של חתך קטן מאד, דרכו מחדירים צנתר אל איזור המפשעה.
    הצנתר פולט גלי רדיו הגורמים לחום וכיווץ של דופן הווריד, ובכך אוטמים אותו. גם בתום טיפול זה חובשים את המקום בתחבושת אלסטית, ומבקשים מהמטופלים לנוע למספר דקות. הטיפול הזה נמשך פחות משעה.

כך תבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר

כשאתם בוחרים רופא לצורך טיפול רפואי שאינו קשור לאסתטיקה, אתם מן הסתם בוחרים את הרופא הטוב ביותר שאתם יכולים למצוא. אתם בודקים עליו, מבקשים חוות דעת על המקצועיות, על יחסי האנוש. ומבררים גם על הרקע המקצועי שלו.

כך בדיוק עליכם לעשות גם כאשר אתם בודקים על אנשי מקצוע בתחום האסתטיקה, כי העובדה שלא מדובר על מקרה רפואי המצריך ניתוח מאסיבי או תהליך פולשני לא אומרת שעליכם לא להיות מטופלים על ידי הידיים המקצועיות ביותר.

תמיד תוכלו לבקש המלצות ממשפחה, מחברים ומאנשים אחרים הקרובים אליכם ועליהם אתם סומכים וגם לנסות פלטפורמה דיגיטלית זו או אחרת לצורך קבלת חוות דעת אותנטית.

נימים ברגליים – שאלות ותשובות

  • מהן תופעות הלוואי לאחר הטיפולים?

אחרי הטיפולים אפשר לחזור לשגרה מלאה כבר למחרת, כאשר האיזור חבוש. יכול להיות שתרגישו בצקות ומעט רגישות למגע. תוכלו לקחת משככי כאבים ואף תרופות הנוגדות דלקות, ועלולים להופיע גם כתמים חומים על העור שיעלמו בשלב מסוים. חשוב בכל שלב להקשיב להנחיות הרפואיות.

  • לכמה זמן צריך לחבוש את האיזור בסיום הטיפול?

על האיזור המטופל יש להיות חבוש עד לשלושה שבועות. אך זה יכול להשתנות בהתאם להנחיות הרופאים המטפלים ובהתאם להתאמה האישית.

  • מתי אפשר לראות תוצאות אמיתיות?

תוצאה אמיתית ומוחשית יותר אפשר לראות בין מספר שבועות למספר חודשים. מדובר על טיפולים המצריכים סבלנות רבה וכמו כן, המתנה לספיגה מלאה של נימים שבולטים.

אם נהנת לקרוא, נשמח שתשתף את המידע:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נושאי המאמר
ליצירת קשר:
מאמרים קשורים:

הצהרת נגישות

אתר hasara מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך

קרא עוד »