כתמי פיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה הם לא לכל החיים

הרבה אנשים סובלים מבעיות של כתמי פיגמנטציה המופיעות על אזור הצוואר והפנים. יש פתרונות לתופעה זו, אך לא כל הפתרונות יעילים כמו טיפולים בפיגמנטציה המאפשרים לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול, ולמעשה נעשים בטכנולוגיה חדשנית ומעודכנת.

על כן, בחירה של צוות מיומן עבור טיפולים אלו חייבת להיעשות בקפידה ובכובד ראש, ורק לאחר שבחנתם ובדקתם את כל ההמלצות הטובות ביותר. אחרי הכל, אתם מפקידים בידי אנשי הצוות את החשוב לכם מכל, הביטחון העצמי שלכם.

כתמי פיגמנטציה – יש איך לטפל בכך

ככל שחולפות השנים אנו מגלים עוד ועוד על טיפולים בתחום האסתטיקה שגורמים לנו לתחושה טובה לא רק חיצונית.

אלא גם פנימית. טיפולים המטפלים למשל בתחום של הסרת קעקועים או גם טיפול בפיגמנטציה בפנים הם טיפולים שמגשימים חלום לאנשים רבים בין אם גברים, ובין אם נשים.

כתמי פיגמנטציה יכולים לגרום לא רק ברמה הפיזית לנזקים, אלא גם ברמה המנטלית. ועל כן, חשוב לדעת שלא צריך להתחבא כל החיים. כיום החדשנות והטכנולוגיה יכולים לאפשר לכם לחוות טיפולים שאינם פולשניים.

טיפול בפיגמנטציה מתאפשר כיום בטיפולים חדשניים המאפשרים לכם לחזור לשגרה במהירות, וליהנות מעור חלק וללא תופעת הפיגמנטציה שכל כך עיכבה והעיקה עליכם לשנים רבות.

הטיפולים הם קלים, נוחים ומראים אחוזי הצלחה גבוהים. לא מעט מטופלים מעידים על נוחות הטיפולים המאפשרים פתרונות במגוון רחב. זהו למעשה טיפול קוסמטי שמשפר את העור ומאפשר טיפול גם במצבים חמורים, וגם במצבים קלים.

טיפולים אלו מתאימים לכל מגדר ולכל גיל. אך יחד עם זאת, אין להקל ראש בבחירת הצוות המקצועי והמיומן.

עליכם לבדוק היטב ולבצע סקר שוק איכותי במיוחד על מנת שתהיו בידיים הטובות ביותר. ועל מנת שתופעת הפיגמנטציה אכן תיעלם לשביעות רצונכם.

כתמי פיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה – כך הטיפול עובד

הטיפול מאד איכותי ומבוקש, ולא בכדי. זהו טיפול מקצועי ביותר.

התוצאות באמצעות טיפולי הסרת פיגמנטציה בלייזר הן איכותיות מאד ומשאירות את העור נקי, בריא וצעיר. ישנם גם טיפולים המשלבים טיפולי אסתטיקה נוספים, וישנם טיפולים שהם עבור כתמי פיגמנטציה בלבד.

טיפולים אלו אינם מונעים את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור. תהליך זה מגיע בגלל מגוון של סיבות החל מאורח חיים מסוים המשלב אלכוהול וסיגריות ועד לתהליך הטבעי של הזדקנות העור ותגובה של העור לשינויי מזג האוויר.

כולם בני אדם, ולכן את הזדקנות העור אי אפשר לעצור. אך כן אפשר לעכב עם הטיפולים המתאימים וביניהם גם הטיפולים באותם כתמי פיגמנטציה המפריעים לכם בשגרת היומיום.

טיפולים אלו מצריכים התאמה אישית, ועל כן יש לבצע פגישת ייעוץ איכותית עם רופאים מומחים או עם צוותים מיומנים. פגישת הייעוץ מאפיינת את הרקע הרפואי, ההסטוריה הרפואית ואף רגישויות שונות.

כמו גם את סוג העור, ואף התאמה אישית לסגנון הטיפול בין אם משולב ובין אם לא.

בפגישת הייעוץ יש לכם הזדמנות נהדרת לשאול לגבי תוצאות של לפני ואחרי. לשאול לגבי תופעות לוואי וגם לבדוק לגבי סיכונים. שוחחו עם לקוחות קודמים, לקוחות הווה וכמובן בדקו את הכימיה עם הצוות הרפואי. לכימיה יש תפקיד מאד חשוב כאן.

טיפולים אסתטיים שכדאי לעבור אותם

פיגמנטציה מאז ומתמיד היתה תופעה שלא גרמה לתחושה טובה לחווים אותה. טיפולי העבר היו מעט פולשניים ואף בעייתים שהשאירו לא רק צלקת על העור, אלא גם חוויה פשוט לא טובה.

כיום באמצעות חדשנות טכנולוגית אין באמת סיבה לחשוש. מדובר על טיפולים שאינם משאירים צלקות או בעיות כלשהן על העור.

אלו טיפולים נוחים, מהירים, ואפשר לחזור עליהם אחת לכמה שנים כדי לשמר את אותן התוצאות הטובות. יש לעשות זאת כמובן בהתאם להנחיות של הצוות המיומן והמקצועי ששכרתם לשם כך.

אלו תהליכים אסתטיים קלילים שכדאי לבצע אותם. יחד עם החדשנות של היום אנשי המקצוע לא מפסיקים להמשיך ולהתעדכן בה, לעבור השתלמויות. הדרכות, עדכונים וכמובן גם הציוד הטכנולוגי מתחדש אחת לכל תקופה.

כל זאת, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מטיפול בטיחותי, איכותי וכזה המעניק את מיטב התוצאות המקסימליות.

את אותם אנשי מקצוע, תוכלו לבחון באמצעות המלצות, ביקורות וחוות דעת אותנטיות רלוונטיות. ההקשבה להמלצות ולחוות הדעת תאפשר לכם באמת לבחון את אנשי המקצוע המתאימים לכם ולדעת האם אתם אכן מטופלים בידיים הטובות ביותר.

כתמי פיגמנטציה – שאלות ותשובות

  • כיצד מתקיימת החלמה?

החלמה מתהליך טיפול של כתמי פיגמנטציה היא עניין מאד אינדיבידואלי כמובן. ועל כן, חשוב לדעת שתוצאה או תהליך החלמה שאתם רואים אצל אחרים, לאו דווקא משליך על כיצד זה יראה עליכם. את השינויים תוכלו לראות בין חודש לחודש וחצי. אתם עלולים לראות כתמים כהים, בהירים או דהויים. אך זה משתפר מיום ליום עד שנה מרגע הטיפול.

  • האם כולם יכולים לבצע את הטיפול?

הטיפול מתאים לכל מגדר ולכל גיל. יחד עם זאת, מומלץ בפגישת הייעוץ אכן לבצע התאמה אישית ולראות איזה טיפול מתאים על סמך פרמטרים אישיים יותר.

אם נהנת לקרוא, נשמח שתשתף את המידע:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נושאי המאמר
ליצירת קשר:
מאמרים קשורים:

הצהרת נגישות

אתר hasara מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך

קרא עוד »