קעקוע גבות – כל מה שחשוב לדעת

לפני שאנחנו נכנסים לעומק המענה על השאלה לגבי למה קעקוע גבות יכול לשפר את איכות החיים, חשוב לדעת שמדובר על תהליך המשמר מראה איכותי, שהרבה נשים מנסות להגיע אליו ביומיום.
מדברים הרבה על זה שיופי 'פותח דלתות', אבל זה לא באמת נכון.
מה שבאמת פותח את הדלתות הוא היופי הפנימי, וכדי להרגיש טוב עם עצמנו לפעמים אנחנו צריכים לבצע שינויים קלים וקוסמטיים שיביאו אותנו לרגעים בהם אנחנו מרגישים טוב גם מבפנים, וגם מבחוץ.

קעקוע גבות – היום הכל אפשר לשנות

ולכן, גבות שאינן מסודרות או אינן מטופחות יכולות בהחלט להשפיע על הנושא. עיצוב גבה באמצעות קעקוע גבות יכול להיות פיתרון מושלם אם את לא מעוניינת למצוא את עצמך אחת לתקופה ניגשת לקוסמטיקאית לסידור הגבות. או פשוט מנסה לסדר בעצמך.

אם את לא קוסמטיקאית, רוב הסיכויים שיהיה לך מאד קשה להגיע לתוצאה עליה את חולמת. יחד עם זאת, ישנם גברים וגם נשים שמבצעות קעקוע גבות אך אחרי תקופה גם מחפשים הסרת קעקוע גבות כי החליטו שזה כבר פשוט לא מתאים להם.

קעקוע גבות, כמו כל קעקוע, יכול לדהות עם הזמן. יכול לגרום לשינוי ההבעה בפנים, ויכול פשוט גם לא להתאים כי מתחשק לכם כך, וזו זכותכם המלאה.

בדיוק לשם כך קיימת טכנולוגיה איכותית שאינה פולשנית המאפשרת, כמו בהסרת קעקועים, הסרת איפור קבוע באופן נוח וקל.
קעקוע גבות או הסרת קעקועים רגילים אפילו הם חלום שהתגשם עבור לא מעט גברים ונשים וחשוב להכיר את התהליך לפני שמתחילים אותו.

קעקוע-גבות-שתיים

קעקוע גבות – כאן מסירים בכיף, כי מותר

איפור קבוע או קעקוע בגבות הם למעשה טרנדים חולפים שיכולים לחלוף עם הזמן. ולכן, הסרת איפור קבוע בלייזר ובכלל הסרת איפור קבוע הם פתרון אידיאלי עבור המבקשים להסיר אותו בשל דהייה או פשוט בשל העובדה שלא מתחשק להם אותו יותר. וגם זה בסדר.

הדבר היחיד שחשוב לדעת לגבי הסרה של איפור קבוע בין אם קעקוע גבות ובין אם איפור אחר הוא הפיגמנטים בהם המקעקע משתמש. אופנת האיפור הקבוע בהחלט יכולה לחלוף. ולכן השימוש בצבעים מסוימים יכולים להיחשב בתור לא יציבים. תוך כך, הם יכולים לשנות את עצמם לצבעים אחרים לגמרי מהמקור.

דבר נוסף ומאד שכיח באיפור קבוע וגם קעקוע גבות הוא איכות לא טובה של הקעקועים. למשל, גבות שאינן תואמות במרווח או אינן ממוקמות בדיוק המתאים.
כאשר אתם שוקלים הסרת צלקות או הסרה של קעקוע גבות הסרה באמצאות לייזר היא השיטה הטובה ביותר.
תוכלו לחזור לשגרה במהרה, לא מדובר בטיפול מורכב ותיהנו מחיים איכותיים יותר.

הסרה של קעקוע גבות בפרט והסרת איפור קבוע בכלל יכולים להתבצע במספר של טיפולים. לא מדובר בתהליך קצר, זהו תהליך של מספר טיפולים המותאם באופן אישי.

לכן מומלץ כמובן לקיים פגישת ייעוץ מדויקת ומשמעותית שבה מבצעים התאמה אישית של הטיפולים, וכך אפשר גם לדעת כמה טיפולים צריך לעשות.

חשוב לדעת שאיפור קבוע ומודגש אפשר להסיר רק בהסרה מלאה. ולכן, חשוב לדעת מה אתם מעוניינים לעשות והאם אתם אכן מעוניינים בהסרה מלאה, או חלקית על מנת פחות להדגיש אותו .

וודאו מהי איכות הפיגמנטים בגבות וסביב העיניים על מנת שאפשר יהיה לתאים לכם שיטה להסרה. אם הפיגנטים חזקים מאד, צריך להתאים שיטה ספציפית לשם כך.

סוג העור הוא אינדיקציה חשובה מאד. אם גוון העור כהה יחסית, קשה לבצע הסרה. אם גוון העור בהיר, קל יותר לבצע הסרה.
איפור קבוע נוטה לדהות בחדות שלו. כך שתראו תוצאה כבר בטיפול הראשון באמצעות הטיפולים בלייזר.
הטיפולים יכולים לקחת עד לעשרה טיפולים לצורך הסרה מלאה.

ככל שתתקדמו למכשור טכנולוגי ואיכותי יותר כך יהיה לכם נוח יותר לבצע הסרת קעקוע גבות ובכלל הסרת איפור קבוע ברמה גבוהה.

הדבר העיקרי שעליכם לעשות הוא למצוא את הצוות המיומן, המקצועי, והאיכותי ביותר. הון אנושי ברמה גבוהה יאפשר לכם תוצאות מקסימליות ואיכותיות.

קעקוע גבות – שאלות ותשובות

 • האם הטיפול משאיר צלקות?
  טיפול הסרת קעקוע גבות ריסים שפתיים או כל מקום אחר לא משאיר צלקות. אך אם היה וזה אכן קרה, ישנם טיפולים נהדרים עבור הסרת צלקות המאפשרים חזרה מהירה ומהנה לשגרה.
 • האם איפור קבוע וקעקוע הם בעצם אותו הדבר?
  מדובר באותו התהליך. אך איפור קבוע וקעקוע בגבות נעשה בשימוש בפיגמנטים שונים. כאשר קעקוע על הגוף נעשה בשימוש בפיגמנטים אחרים.
 • האם חובה לקיים פגישת ייעוץ?
  לפגישת הייעוץ יש תפקיד מהותי וחשוב להמשך התהליך. ולקבלת תוצאות מקסימליות מהתהליך ולשביעות רצונכם.
  בפגישת הייעוץ תעברו על הרקע הרפואי שלכם, על רגישויות, על ההיסטוריה הרפואית של העור, ובכלל.
  חשוב שהצוות המקצועי יכיר אתכם היטב לפני תחילת התהליך.
אם נהנת לקרוא, נשמח שתשתף את המידע:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
נושאי המאמר
ליצירת קשר:
מאמרים קשורים:

הצהרת נגישות

אתר hasara מחויב להתאמות נגישות לאנשים עם מוגבלויות בהתאם להוראות תקנה 35. האתר עומד בדרישות הוראות תקנה 35, התקן הישראלי תי 5568 המבוסס על מסמך

קרא עוד »